Bowlen en eten in Leeuwarden

Bowlen wordt nóg leuker als je het combineert met lekker eten. Bij De Grote Keizer in Leeuwarden kun je na een potje bowlen direct aanschuiven in ons sfeervolle Grand Café.

Een avond bowlen en eten is de perfecte combinatie voor gezinnen, vrienden en bedrijven. Bij De Grote Keizer kun je kiezen uit arrangementen met borrelplanken, luxe snacks of complete diners. Zo hoef je nergens meer aan te denken: sport en gezellig tafelen worden moeiteloos gecombineerd.

Veel groepen kiezen voor een pakket met bowlen en een driegangenmenu, of voor bowlen met een borrel en hapjes. Studenten en vriendengroepen gaan vaak voor een avond disco bowlen en sluiten af met een maaltijd in ons Grand Café. Voor families is er friet en snacks voor de kinderen en een uitgebreidere kaart voor de volwassenen.

Doordat alles onder één dak zit, ben je bij De Grote Keizer verzekerd van gemak. Geen gedoe met reizen of reserveren op meerdere locaties: bowlen en eten in Leeuwarden regel je hier in één keer.

Kun je bowlen combineren met een diner?
Ja, je kunt na het bowlen direct aanschuiven in ons Grand Café voor een driegangenmenu of buffet.

Zijn er arrangementen met borrelhapjes en drankjes?
Ja, we hebben speciale pakketten waarbij bowlen wordt gecombineerd met borrelplanken en drankjes.

Kan ik met kinderen ook gebruikmaken van de eetarrangementen?
Zeker, voor kinderen zijn er speciale menu’s met friet, snacks en ranja.

Moeten we apart reserveren voor het eten?
Nee, je kunt bowlen en eten samen reserveren. Alles wordt voor je geregeld.