
Ben je op zoek naar een leuk, warm en betaalbaar uitje met kleine kinderen tijdens de herfstvakantie? Kom dan gezellig bowlen bij De Grote Keizer in Leeuwarden!
Speciaal voor gezinnen met jonge kinderen organiseren wij in de vakantie extra kinderbowlingmomenten vol muziek, plezier en veilige speelopties.
Tijdens deze speciale ochtenden draait alles om kindvriendelijkheid. Er is vrolijke kindermuziek, de lichte kinderballen zijn perfect hanteerbaar voor kleine handjes en dankzij de bumpers in de goten rolt elke bal richting de kegels. Ook hebben we ballenglijbanen zodat zelfs de jongste spelers (vanaf ongeveer 4 jaar) zelfstandig kunnen bowlen.
Onze bowlingbanen zijn modern, kleurrijk en helemaal afgestemd op kinderen. Bovendien hoef je bij De Grote Keizer geen bowlingschoenen te dragen – gewoon spelen op je eigen schoenen! Dat maakt het extra gemakkelijk voor gezinnen met kleine kinderen.
De sfeer tijdens de herfstvakantie is warm en ongedwongen. Terwijl de kinderen zich uitleven op de baan, kunnen ouders ontspannen in het Grand Café met een kop koffie, wat lekkers of een warme chocolademelk. Zo beleeft het hele gezin samen een gezellige, zorgeloze ochtend of middag vol plezier.
Waarom kinderbowlen bij De Grote Keizer hét ideale herfstvakantie-uitje is
De herfstvakantie is hét moment om samen iets leuks te doen, ook als het buiten koud of regenachtig is. Bij De Grote Keizer Leeuwarden zit je dan helemaal goed.
Onze speciale kinderbowlinguren – onder andere op zondagochtend om 11:00 uur – zijn speciaal bedoeld voor gezinnen met kleine kinderen. Tijdens deze tijden is de sfeer rustig, de muziek vrolijk en de begeleiding afgestemd op jonge bowlers.
Voor slechts €2,50 per persoon per uur kunnen kinderen en ouders genieten van een compleet bowlingavontuur. Alles is aanwezig:
🎶 Kinderliedjes en vrolijke muziek
🎳 Bumpers zodat er geen ballen in de goot verdwijnen
🌈 Lichte kinderballen en ballenglijbanen
👟 Geen bowlingschoenen verplicht – gewoon spelen op eigen schoenen
☕ Gezellig Grand Café direct naast de banen
💻 Makkelijk online reserveren via www.grotekeizer.nl
Ouders waarderen vooral dat de kinderen zich veilig en vrij kunnen bewegen. Er is voldoende ruimte, kindvriendelijke begeleiding en een vrolijke, ongedwongen sfeer. Zo wordt bowlen niet alleen leuk voor de kinderen, maar ook ontspannend voor de ouders.
Of je nu komt met je gezin, opa en oma, of een paar vriendjes uit de buurt – De Grote Keizer maakt van jullie herfstvakantie een warm en vrolijk familie-uitje.
Bowlen met kleine kinderen was nog nooit zó leuk en gemakkelijk als bij ons in Leeuwarden.
herfstvakantie bowlen Leeuwarden • kinderbowlen Friesland • bowlen met kleine kinderen • herfstvakantie uitje binnen Friesland • bowlen vanaf 4 jaar • zondagochtend kinderbowlen • bowling voor gezinnen Leeuwarden • goedkoop kinderbowlen • familie-uitje Leeuwarden • De Grote Keizer kinderbowling